🏸 BWF World Tour: Lee Zii Jia vs Axelsen  |  LIVE Set 2: 18–15  |  Lee Zii Jia 2.35 🏸 Piala Thomas: Malaysia vs China  |  Odds Malaysia +15% khas di Juta88 🏸 Uber Cup: Malaysia vs Japan  |  Hari ini 18:00  |  Odds Malaysia 1.95 🏸 All England: Ng Ka Long vs Christie  |  Odds Ng Ka Long 2.10 🏸 Malaysia Open: Aaron/Wooi Yik vs Fajar/Rian  |  Odds 1.88 🏸 BWF World Tour: Lee Zii Jia vs Axelsen  |  LIVE Set 2: 18–15  |  Lee Zii Jia 2.35 🏸 Piala Thomas: Malaysia vs China  |  Odds Malaysia +15% khas di Juta88 🏸 Uber Cup: Malaysia vs Japan  |  Hari ini 18:00  |  Odds Malaysia 1.95 🏸 All England: Ng Ka Long vs Christie  |  Odds Ng Ka Long 2.10 🏸 Malaysia Open: Aaron/Wooi Yik vs Fajar/Rian  |  Odds 1.88

🏸 Sukan Kebanggaan Malaysia

Pertaruhan Badminton Juta88 – Odds Terbaik untuk Setiap Perlawanan Badminton Malaysia & Dunia

Dari Piala Thomas hingga BWF World Tour Finals, Juta88 menawarkan liputan badminton paling menyeluruh di Malaysia dengan odds kompetitif, pasaran in-play dan bonus khas untuk perlawanan Malaysia.

50+
Kejohanan Setahun
+15%
Bonus Odds Malaysia
100+
Jenis Pasaran
Live
In-Play Betting
24
Perlawanan Badminton Hari Ini
+15%
Peningkatan Odds Pasukan Malaysia
5
Kategori Badminton Tersedia
RM10
Minimum Taruhan

Perlawanan Badminton Semasa & Akan Datang

Odds dikemas kini secara masa nyata. Perlawanan live ditandakan dengan LIVE

🏆 Piala Thomas & Uber Cup 2026 3 perlawanan
Piala Thomas LIVE Perlawanan ke-3 · Separuh Akhir
Malaysia 🇲🇾
2 – 1
China 🇨🇳
Malaysia Menang2.05
China Menang1.82
Uber Cup Hari Ini, 18:00
Malaysia 🇲🇾
VS
Japan 🇯🇵
Malaysia Menang1.95
Japan Menang1.92
Piala Thomas Esok, 15:00 · Perlawanan Akhir
Indonesia 🇮🇩
VS
South Korea 🇰🇷
Indonesia Menang1.65
Korea Menang2.30
🏸 BWF World Tour – Tunggal Lelaki 4 perlawanan
BWF World Tour Super 1000 LIVE Set 2 · 18–15
Lee Zii Jia 🇲🇾
1 – 1
Viktor Axelsen 🇩🇰
Lee Zii Jia2.35
Axelsen1.65
Malaysia Open Hari Ini, 20:30
Ng Ka Long Angus 🇭🇰
VS
Jonatan Christie 🇮🇩
Ng Ka Long2.15
Christie1.78
All England Open Esok, 17:00
Shi Yuqi 🇨🇳
VS
Kodai Naraoka 🇯🇵
Shi Yuqi1.72
Naraoka2.10
Indonesia Open Sabtu, 19:00
Anthony Sinisuka Ginting 🇮🇩
VS
Loh Kean Yew 🇸🇬
Ginting1.58
Loh Kean Yew2.45
🏸 BWF World Tour – Tunggal Wanita 3 perlawanan
Malaysia Open LIVE Set 1 · 14–12
An Se Young 🇰🇷
0 – 0
Chen Yufei 🇨🇳
An Se Young1.80
Chen Yufei2.05
Indonesia Open Hari Ini, 16:00
He Bing Jiao 🇨🇳
VS
Gregoria Mariska 🇮🇩
He Bing Jiao1.68
Gregoria2.20
All England Open Esok, 14:30
Akane Yamaguchi 🇯🇵
VS
Carolina Marin 🇪🇸
Yamaguchi1.90
Marin1.95
🏸 Beregu & Campuran 3 perlawanan
Malaysia Open – Beregu Lelaki LIVE Set 3 · 11–8
Aaron/Wooi Yik 🇲🇾
1 – 1
Fajar/Rian 🇮🇩
Aaron/Wooi Yik1.88
Fajar/Rian1.98
BWF – Beregu Campuran Hari Ini, 21:00
Zheng/Huang 🇨🇳
VS
Rinov/Pitha 🇮🇩
Zheng/Huang1.55
Rinov/Pitha2.50
Indonesia Open – Beregu Wanita Esok, 13:00
Chen Qingchen/Jia Yifan 🇨🇳
VS
Nami/Chiharu 🇯🇵
China1.62
Jepun2.35
juta88

Juta88 – Platform pertaruhan sukan terpercaya dari Pulau Pinang hingga ke seluruh Malaysia.

Badminton dan Malaysia – Satu Hubungan yang Tak Pernah Lapuk

Kalau cakap pasal sukan kebanggaan Malaysia, memang tak boleh tak sebut badminton. Ini bukan sekadar sukan — ia sebahagian daripada identiti kita. Dari zaman Sidek bersaudara yang mengharumkan nama Malaysia di pentas dunia, sehinggalah ke era moden dengan Lee Zii Jia dan pasangan beregu Aaron Chia bersama Soh Wooi Yik, badminton sentiasa dekat di hati rakyat Malaysia.

Di Juta88, kami faham betapa besar semangat peminat badminton Malaysia. Itulah sebabnya kami membangunkan bahagian badminton yang paling lengkap dan mendalam berbanding mana-mana platform pertaruhan lain di Malaysia. Bukan sekadar 1X2 — kami menawarkan lebih 100 jenis pasaran untuk setiap perlawanan besar, dari pasaran set individu hinggalah kepada statistik dalam permainan.

Apabila Malaysia menyertai Piala Thomas, Piala Uber atau mana-mana kejohanan BWF, Juta88 secara automatik mengaktifkan bonus odds peningkatan +15% untuk semua taruhan yang menyokong pasukan atau pemain Malaysia. Ini adalah cara kami menghargai sokongan anda kepada sukan tempatan dan memastikan setiap taruhan sokongan kepada jersi Jalur Gemilang memberikan nilai lebih kepada anda.

Juta88 menyediakan liputan penuh untuk semua kejohanan utama BWF termasuk Malaysia Open, Indonesia Open, All England, Danish Open, China Open, Fuzhou China Open, Hong Kong Open serta kejohanan berpasukan seperti Piala Thomas, Uber Cup, Sudirman Cup dan BWF World Tour Finals. Anda tidak perlu bimbang ketinggalan sebarang perlawanan penting.

Salah satu kelebihan Juta88 yang ramai pemain tidak sedar ialah ciri statistik langsung yang kami paparkan bersama odds. Anda boleh lihat jumlah servis, kesilapan terpaksa, kesilapan tidak terpaksa dan banyak lagi data masa nyata terus dari halaman pertaruhan badminton — membantu anda buat keputusan taruhan yang lebih bijak semasa perlawanan sedang berjalan.

Kejohanan Badminton Diliputi Juta88
  • 🏆 Piala Thomas & Uber Cup
  • 🏆 Piala Sudirman
  • 🥇 BWF World Championships
  • ⭐ BWF World Tour Finals
  • 🎯 Malaysia Open Super 1000
  • 🎯 Indonesia Open Super 1000
  • 🎯 All England Open Super 1000
  • 🎯 China Open Super 1000
  • 📌 Denmark Open Super 750
  • 📌 French Open Super 750
  • 📌 Sukan SEA & Olimpik
Bonus Khas Badminton Malaysia
🏸
Odds +15% untuk Pasukan Malaysia
Aktif automatik semasa kejohanan berpasukan
💰
Cashback 10% Jika Malaysia Tewas
Untuk taruhan pada perlawanan berpasukan
🎁
Free Bet RM20 untuk Taruhan Pertama
Khusus untuk bahagian badminton Juta88

Pemain Badminton Tersohor & Odds Semasa

Semak odds terkini untuk pemain-pemain terbaik dunia yang sedang bersaing di kejohanan minggu ini.

🇲🇾
Lee Zii Jia
Malaysia · LS Lelaki
Dunia #5
2.35
Odds Menang Kejohanan
🇩🇰
Viktor Axelsen
Denmark · LS Lelaki
Dunia #1
1.62
Odds Menang Kejohanan
🇲🇾
Aaron/Wooi Yik
Malaysia · BL
Dunia #3
1.88
Odds Menang Kejohanan
🇰🇷
An Se Young
Korea · LS Wanita
Dunia #1
1.72
Odds Menang Kejohanan
🇮🇩
Fajar/Rian
Indonesia · BL
Dunia #1
1.75
Odds Menang Kejohanan
🇨🇳
Zheng/Huang
China · BC
Dunia #1
1.55
Odds Menang Kejohanan
juta88

Juta88 – Nikmati cashback bonus eksklusif untuk pemain dari Johor dan seluruh Malaysia.

Jenis Pasaran Badminton di Juta88

Lebih 100 jenis pasaran tersedia untuk perlawanan badminton utama — dari yang mudah hingga yang lebih mendalam untuk pemain berpengalaman.

Jenis Pasaran Penerangan Contoh Odds Tersedia
Pemenang Perlawanan Pilih pemain yang akan memenangi perlawanan keseluruhan 1.62 – 2.40 ✓
Handicap Set Pemain A memberi kelebihan set kepada pemain B 1.80 – 2.05 ✓
Over/Under Jumlah Set Adakah perlawanan selesai dalam 2 atau 3 set? 1.75 – 2.10 ✓
Pemenang Set Pertama Siapa yang akan menang set pertama? 1.55 – 2.50 ✓
Over/Under Jumlah Mata Jumlah keseluruhan mata dalam perlawanan 1.90 – 1.95 ✓
Skor Set Tepat Contoh: Pemenang menang 2–0 atau 2–1 1.80 – 3.20 ✓
In-Play Live Betting Bertaruh semasa perlawanan sedang berlangsung Berubah masa nyata ✓
Pemenang Kejohanan Siapa yang akan menjuarai keseluruhan kejohanan? 1.55 – 12.00 ✓

Cara Bertaruh Badminton di Juta88 dengan Lebih Bijak

Badminton bukan sukan yang mudah diramal — ini yang menjadikannya menarik untuk ditaruhkan. Pemain yang menang 21–10 di set pertama boleh sahaja tewas 18–21 di set kedua kerana kecederaan, keletihan atau perubahan strategi. Di Juta88, ciri in-play betting kami membolehkan anda bertaruh mengikut perkembangan perlawanan sebenar.

Antara strategi yang popular di kalangan pengguna Juta88 ialah bertaruh pada set ke-3 setelah set pertama dan kedua selesai. Pada ketika ini, anda sudah ada gambaran yang lebih jelas tentang bentuk, tenaga dan strategi kedua-dua pemain. Odds set ke-3 biasanya lebih menguntungkan berbanding taruhan pra-pertandingan.

Untuk pasangan beregu pula, faktor kimia pasangan, rekod head-to-head dan kondisi gelanggang sangat mempengaruhi keputusan. Juta88 menyediakan data statistik lengkap untuk setiap pasangan yang menyaingi satu sama lain — anda boleh semak rekod pertemuan terdahulu terus dari platform kami sebelum membuat keputusan taruhan.

Yang paling penting, bertaruhlah dengan bijak dan bertanggungjawab. Tetapkan had taruhan anda sebelum perlawanan bermula dan jangan biarkan emosi menyokong pasukan Malaysia mengawal keputusan taruhan anda. Sokong Malaysia — tapi buat keputusan berdasarkan analisis, bukan sekadar emosi.

1
Kaji Rekod Head-to-Head

Sebelum bertaruh, semak rekod pertemuan terdahulu antara dua pemain. Sesetengah pemain mempunyai kelebihan psikologi atas lawan tertentu walaupun kedudukan dunia mereka lebih rendah.

2
Pantau Kondisi Semasa Pemain

Kecederaan, jadual padat dan keletihan sangat mempengaruhi prestasi pemain badminton. Lee Zii Jia yang segar berbeza dengan Lee Zii Jia yang baru bermain tiga perlawanan berturut-turut.

3
Manfaatkan Odds Peningkatan +15%

Juta88 secara automatik meningkatkan odds +15% untuk perlawanan yang melibatkan pemain atau pasukan Malaysia semasa kejohanan berpasukan. Ini nilai terbaik yang tidak ada di tempat lain.

4
Gunakan In-Play untuk Perlawanan 3 Set

Tunggu dua set pertama selesai sebelum masuk ke pasaran set ke-3. Pada ketika ini, anda ada maklumat yang jauh lebih banyak berbanding mereka yang bertaruh sebelum perlawanan bermula.

juta88

Juta88 – Cashback bonus istimewa untuk pemain dari Kota Kinabalu dan Sabah.

Nikmati Badminton Lebih Seronok Bersama Juta88

Dengan lebih 50 kejohanan setahun yang diliputi dan lebih 100 jenis pasaran untuk setiap perlawanan besar, Juta88 adalah destinasi terbaik untuk peminat badminton Malaysia yang ingin menambahkan keseronokan menonton dengan taruhan yang bijak dan bertanggungjawab.

Deposit menggunakan Touch 'n Go eWallet, GrabPay, DuitNow atau FPX dalam masa kurang 2 minit dan mula bertaruh pada perlawanan kegemaran anda hari ini.

Kelebihan Bertaruh Badminton di Juta88

Kami bina sistem badminton kami khusus untuk peminat Malaysia yang serius tentang pertaruhan sukan.

Liputan Paling Menyeluruh

Lebih 50 kejohanan BWF setahun, termasuk semua Super Series, Grand Prix dan kejohanan berpasukan diliputi sepenuhnya di Juta88 dengan odds yang dikemas kini masa nyata.

Odds +15% untuk Malaysia

Setiap kali pasukan atau pemain Malaysia bersaing dalam perlawanan berpasukan, Juta88 secara automatik meningkatkan odds anda sebanyak +15% — satu cara kami menghargai sokongan anda.

Data & Statistik Langsung

Akses statistik perlawanan masa nyata terus dari halaman pertaruhan Juta88 — jumlah mata, kesilapan, servis ace dan banyak lagi untuk bantu keputusan in-play anda.

Bertaruh Dari Mana Sahaja

Aplikasi Juta88 membolehkan anda bertaruh pada perlawanan badminton semasa anda dalam perjalanan, di pejabat atau menonton di rumah — semua dari skrin telefon anda.

Soalan Lazim – Pertaruhan Badminton Juta88

Ya, sepenuhnya. Odds di Juta88 dikemas kini secara masa nyata mengikut perkembangan perlawanan. Setiap kali ada perubahan dalam permainan — sama ada pemain cedera, perubahan momentum atau set baru bermula — odds akan berubah dalam masa beberapa saat. Ini membolehkan anda bertaruh dengan maklumat paling terkini.

Bonus ini diaktifkan secara automatik semasa kejohanan berpasukan seperti Piala Thomas, Uber Cup dan Sudirman Cup. Apabila anda memilih taruhan pada pasukan atau pemain Malaysia, odds yang dipaparkan sudah termasuk peningkatan +15% berbanding odds pasaran biasa. Tiada kod promo diperlukan — manfaat ini dikreditkan terus pada slip taruhan anda.

Ya. Juta88 menawarkan pasaran set individu termasuk pemenang set, jumlah mata dalam set tertentu, dan handicap mata untuk setiap set. Ini adalah antara pasaran yang paling popular di kalangan pengguna berpengalaman kerana ia membolehkan strategi pertaruhan yang lebih fleksibel dan terperinci.

Minimum taruhan untuk perlawanan badminton di Juta88 adalah RM10. Tiada had maksimum yang ketat untuk kebanyakan pasaran — had boleh berbeza mengikut jenis perlawanan dan pasaran yang dipilih. Untuk taruhan bernilai besar, pastikan anda hubungi khidmat pelanggan kami terlebih dahulu untuk pengesahan had yang lebih tinggi.

Jika perlawanan ditangguhkan dan disambung semula dalam tempoh 24 jam, taruhan anda kekal sah. Jika perlawanan dibatalkan sepenuhnya atau tidak disambung dalam tempoh yang ditetapkan, semua taruhan akan dibayar balik ke akaun anda secara penuh. Untuk perlawanan yang dihentikan setelah set pertama selesai, peraturan khusus akan digunakan seperti yang ditetapkan dalam Terma & Syarat Juta88.
juta88

Juta88 – Program VIP eksklusif dengan bonus istimewa untuk pemain setia dari Sabah dan seluruh Malaysia.

Kaedah Deposit Tersedia
Touch 'n Go eWallet GrabPay Boost ShopeePay DuitNow Maybank2u CIMB Clicks FPX

Minimum deposit RM10 sahaja. Deposit masuk dalam masa kurang 2 minit.

Daftar & Mula Bertaruh
Dasar Privasi & Permainan Bertanggungjawab – Juta88

Semua maklumat peribadi anda di Juta88 dilindungi sepenuhnya dengan penyulitan SSL 256-bit dan tidak akan dikongsi tanpa kebenaran anda mengikut Dasar Privasi kami. Pertaruhan badminton dan semua aktiviti pertaruhan di Juta88 tertakluk kepada Terma & Syarat kami. Kami menggalakkan semua pengguna untuk bermain secara bertanggungjawab — tetapkan had harian anda dan bertaruh hanya dengan jumlah yang mampu anda tanggung. Platform Juta88 adalah untuk pengguna berumur 18 tahun ke atas sahaja.

⚠️
Bertaruh Secara Bertanggungjawab

Sokong pasukan Malaysia dengan semangat — tapi sentiasa ingat bahawa pertaruhan adalah hiburan, bukan punca pendapatan. Umur 18+ sahaja.

🏸 Mula Sekarang

Sedia Bertaruh pada Perlawanan Badminton Kegemaran Anda?

Daftar percuma di Juta88, buat deposit pertama dari RM10 dan mula nikmati odds terbaik untuk badminton Malaysia dan dunia. Bonus selamat datang 150% menanti anda!

🏸 Odds +15% untuk Malaysia ⚡ Deposit dari RM10 🎁 Bonus Selamat Datang 150%
English